Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


NA KOLE VÝCHODNÍM SLOVINSKEM S RELAXEM V TERMÁLECH

Kód zájezdu 999125
Stránka v katalogu 66
Kategorie Cyklistické zájezdy
Země Slovinsko
Oblast Slovinské termály
Místo Moravské Toplice, Maribor, Ptuj, Dobrovník
Obrázek není k dispozici.

Slovinsko je malá, ale rozmanitá země. Vydejte se s námi do jeho východní části, kterou příroda obdarovala až nadbytkem přírodních krás. Ze sedla kola si budete užívat rozvernost řeky Drávy, obdivovat čistou přírodu, projíždět labyrintem vinic a ochutnávat vynikající vína a prekmurskou šunku, naslouchat příběhům historických měst i malebných vesniček a hlavně těšit se z pohostinnosti Slovinců.

1. den: Brzy ráno odjezd z ČR přes SRN, Rakousko do Slovinska do největších slovinských termální lázní se zážitkovým aquaparkem MORAVSKE TOPLICE. Ubytováni v HOTELU AJDA. Odpočinek v termálech. Večeře. Nocleh.

2. den: Po snídani autobusem do Mariboru. MARIBOR je překrásné historické město, které chrání nejstarší vinnou révu na světě. Po prohlídce města nasednete na kolo a podél řeky Drávy vyjedete do kouzelné PTUJI. Tam přesednete do autobusu a odjedete zpět do hotelu. Večeře. Relax v termálech. 3. den: Poznáte kouzelný vinařský kraj slovinsko-maďarsko-chorvatského pomezí. Na kolo nasednete přímo v Moravských Toplicích a dojedete až k nejvyšší slovinské ROZHLEDNĚ VINARIUM, které se říká „Panonský maják“, situované u malebného lázeňského městečka LENDAVA. Zpáteční cesta povede přes DOBROVNÍK. Tady doporučujeme sesednout z kol, abyste si prohlédli VELKOPĚSTÍRNU ORCHIDEJÍ a skleník s exotickými rostlinami. Návrat do hotelu. Večeře.

4. den: Autobusem přejezd do nejstaršího slovinského města PTUJ. Od ptujského hradu je připravena cyklistická etapa do nejlepší vinařské oblasti Evropy. Magický JERUZALÉM je unikátní svojí překrásnou krajinou s členitým terénem. Užijete si nádherná panoramata a ochutnáte místní Šipon v rodinném vinařství. Příležitost bude vína také výhodně nakoupit. Zpátky do hotelu můžete jet na kole nebo využít podpory autobusu. Večeře. Volný program v termálech.

5. den: Až do oběda je možné relaxovat v termálech, nebo vyjet na kole poznávat slovinský venkov s JEZEREM BUKOVNIŠKO či vesničkou BOGOJINU s kostelem architekta J. Plečnika. V TEŠANOVCÍCH bude příležitost navštívit statek a OCHUTNAT prekmurskou šunku, dýňový olej, víno a čokoládu s netradičními příchutěmi, kterou sami vyrábějí. Odtud odjezd zpět do ČR. Návrat domů do půlnoci.

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1 /2 dítě do 12 let 3. osoba
26.9.2020 - 30.9.2020 10 490 Kč 7 990 Kč 9 790 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, zajištění vleku, 4x hotel, 4x bohatá polopenze, vstupné do aquaparku a termálů, cyklistické mapy,
  • odborný průvodce CK.

Volitelné příplatky

  • jednolůžkový pokoj 2. 600 Kč/zájezd

Služby placené v místě

  • pobytová taxa 3,15 EUR/os./den
  • přihlašovací taxa 1 EUR/os./pobyt

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 25 EUR

Ostatní

  • ODJEZDY: Plzeň, Klatovy, Domažlice