Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


NEJKRÁSNĚJŠÍ CHORVATSKÉ OSTROVY NA KOLE

Kód zájezdu 999124
Stránka v katalogu 66
Kategorie Cyklistické zájezdy
Země Chorvatsko
Oblast Makarská riviéra
Místo ostrovy Hvar a Brač
Obrázek není k dispozici.

Levandulový OSTROV HVAR (UNESCO) je považován za jeden z nejkrásnějších ostrovů na světě. Sousední OSTROV BRAČ je obdivovaný pro jednu z nejkrásnějších pláží. A ze sedla Vašeho kola bude jejich krása ještě působivější!

1. den: Odjezd z ČR v odpoledních hodinách přes SRN, RAK, Slovinsko do Chorvatska.

2. den: Ráno přeprava trajektem na ostrov HVAR. Přivítá Vás starobylý STARI GRAD, proslulý pěstováním levandule a vinné révy. Po krátkém odpočinku nasednete na kolo a vyjedete do oblasti STARINGRADSKÉ POLJE (UNESCO). Na cestě budete projíždět typickými dalmátskými vesničkami s pohádkovými kamennými domky kolem vinic, polí a sadů. Vystoupáte na nejvyšší vrcholek Hvaru sv. Nikola (628 m n. m.), z něhož je úžasný výhled až na italské Apeniny. Návrat do Starigradu. Večeře. Nocleh. (35 km)

3. den: Po snídani se vydáte do vesnice BRUSJE, známé výrobou levandulových a rozmarýnových éterických olejů, a do nejkrásnějšího města na Hvaru, přímořských lázní HVAR. Krása města a jeho prastarých uliček je umocněna nádhernou přírodou, jíž dominují PEKELNÉ OSTROVY s místy ke koupání. Poznáte středověké kamenné vesničky VELO GRABLJE a MALO GRABLJE s původní starou DINÁRSKOU ARCHITEKTUROU a občerstvit se můžete v KONOBĚ „STORI KOMIN“. Návrat na ubytování. Večeře. Nocleh. (25–40 km)

4. den: Po snídani poznáte nejmenší ostrovní městečko VRBOSKA, které má překrásný ostrůvek uprostřed zátoky spojený můstky. Přezdívá se mu „MALÉ BENÁTKY“. Projedete malebnými středověkými vesničkami JELSA, VRBANJ až na POLOOSTROV KABAL s překrásnými zátokami a malými plážemi lákajícími ke koupání. Večeře. Nocleh. (25–45 km)

5. den: Po snídani odjezd na ostrov BRAČ. Cyklistický program zahájíte v městečku BOL. Jeho krásné pláže z bílého písku reprezentuje nádherná PLÁŽ ZLATNI RAT. K nejpřitažlivějším místům dále patří SKALNÍ KLÁŠTER BLACA. Návrat na ubytování. Večeře. Nocleh. (45 km)

6. den: Na poslední cyklistickou etapu se můžete těšit na ostrově BRAČ. Přeprava trajektem na pevninu. Odjezd zpět do ČR. (50 km)

7. den: Návrat do ČR v brzkých ranních hodinách.

Pozn.: Změna programu a tras vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1 /2 1 /1
8.6.2020 - 14.6.2020 10 990 Kč 12 990 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, zajištění vleku, 4x hotel, 4x snídaně, 4x večeře, cyklistické mapy,
  • pobytová taxa, odborný průvodce CK.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 50 EUR

Ostatní

  • ODJEZDY: Plzeň, Klatovy, Domažlice