Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


ADVENTNÍ LUBLAŇ A JEZERO BLED

Kód zájezdu 995631
Stránka v katalogu 104
Kategorie Adventní zájezdy
Země Slovinsko
Oblast Jezero Bled
Místo Bled a Lublaň
Obrázek není k dispozici.

Zpestřete si předvánoční čas a zavítejte s námi do Slovinska od českých hranic vzdáleného pouhých 450 km. Užijete si pohádkovou atmosféru nádherně vyzdobené slovinské metropole a kouzelného jezera Bled. Poznáte zajímavé pamětihodnosti, vánoční zvyky, ochutnáte místní speciality, jako jsou sušené šunky, jelení salámy, sýry, které můžete nakoupit na bohatých trzích a společně s lahvinkou lahodného slovinského vína tak zpestřit Váš vánoční stůl.

1. den: Odjezd z ČR ráno cca 4.30–5.30 hod. Přes SRN a Rakouska do Slovinska. Po poledni příjezd do lázeňského městečka Bled, jehož dominantou je nádherné JEZERO, v jehož vodách se zrcadlí Bledský hrad, který na jezero shlíží z vysokého skalnatého ostrohu. Kolem jezera se vine 6 km dlouhá promenáda, kterou lemují honosné hotely a domy skvostné architektury, neboť Bled byl oblíbeným místem slovinské smetánky. Prohlédnete si okolí jezera a poté si budete užívat kouzelný VÁNOČNÍ TRH situovaný přímo u jezera. Zažijete i jeho jedinečnou OSVĚTLENOU VEČERNÍ ATMOSFÉRU, protože ubytování je zajištěno přímo v Bledu v hotelu s možností užívat WELLNESS ŽIVA BLED. Večeře. Nocleh.

2. den: Po snídani odjedete do hlavního města Slovinska. LUBLAŇ je obklopena alpskými vrcholy a rozprostírá se kolem břehů řeky Ljubljanky. Je to jedno z nejpůvabnějších evropských měst, které za svoji originální krásu vděčí rodáku Jožemu Plečnikovi, který je spojený snad se všemi hlavními místy a budovami ve městě. Zažijete Plečnikovu „kolonádovou“ tržnici podél řeky, pověstné Trojmostí a Ševcovský most, kostel sv. Michala, Prešenerovo náměstí nebo Ljubljanský hrad, tyčící se nad městem, z jehož ochozů jsou nádherné výhledy na město. Z centra města můžete k hradu vyjet lanovkou. Zdejší VÁNOČNÍ TRHY patří mezi nejatraktivnější v Evropě. Ochutnáte krajové speciality a vynikající svařené „kuhano vino“! Na závěr je připravena návštěva VINAŘSTVÍ s degustací, pohoštěním a možností výhodného nákupu místních vín. Návrat domů v nočních hodinách (cca 24.00 hod.).

Pozn.: Změna programu vyhrazena.

 
 

Ceník

Termín 1 /2 3. osoba 1/1
12.12.2020 - 13.12.2020 3 790 Kč 3 590 Kč 4 290 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

  • doprava autobusem, 1x hotel, 1x snídaně, 1x večeře, vstupné do wellness centra, průvodce CK.

Služby placené v místě

  • pobytová taxa + přihlašovací taxa 4,50 EUR/os.

Poznámky

  • Doporučené kapesné na vstupné: cca 20 EUR

Odjezdy

  • A (Plzeň - Přeštice - Klatovy - Kdyně - Domažlice - Horšovský Týn)