Rychlý kontakt
Tel.: +420 379 423 423, Mob.: +420 602 876 877
E-mail: bustour.ht@ckbustour.cz


Katalog 2023

 

Detail [»]
-

 

Katalog si můžete vyzvednout na našich pobočkách nebo si jej prohlédnout již teď na našich webových stránkách v oddílu Katalog 2023 nahoře v oranžové liště.

Napište nám,
rádi Vám odpovíme

Použijte náš webový kontaktní formulář.

 

VYHLEDÁVÁNÍ ZÁJEZDŮ

Kategorie:
Země:
Oblast:
Místo:
Doprava:
Text:
SUBMENU

Moderní, komfortní, rychlá
a hlavně VŽDY PŘÍMÁ DOPRAVA
k moři i do termálů!


Ozdravný pobyt

Penziony ENERGY I, II

Kód zájezdu 077
Stránka v katalogu 56
Kategorie Lázně a ozdravné pobyty
Země Slovensko
Oblast Termály
Místo Podhájska
Obrázek není k dispozici.
Detail [»]
Podhájska - ...
Detail [»]
Podhájska na ...
Detail [»]
Podhájska je ...
Detail [»]
Podhájska - ...
Detail [»]
Podhájska - ...
Detail [»]
Podhájska - ...
Detail [»]
Nové kryté w ...
Detail [»]
Podhájska - ...
Detail [»]
Podhájska - ...
Detail [»]
Termální kou ...
Detail [»]
Příjemné pos ...
Detail [»]
Podhájska - ...
Detail [»]
Podhájska na ...
 

Oblíbené PENZIONY ENERGY I, II nabízejí příjemné ubytování přímo v těsné blízkosti koupaliště v Podhájské. Leží od sebe cca 100 m. V penzionu Energy I najdete nové moderní wellness centrum „Římské lázně\" a malý venkovní bazén. Penzion Energy II je situovaný přímo u termálního areálu a má malý termální bazén s hydromasážními tryskami.

Zábava

ZDRAVÍ A ODPOČINEK – Moderní wellness cetrum v antickém stylu „Římské lázně“: termální bazén s hydromasážními tryskami a vodními lůžky, 4 sauny, jacuzzi, Kleopatřina koupel, masáže, kosmetický salon Nefertiti,... Otevírací doba: 10.00 – 21.30 hod.
ZÁBAVA A SPORT – Sezónní hudební večery ve stylové restauraci Energy II.

Ubytování

Dvoulůžkové pokoje (I., II.) nebo dvoulůžkové s možností přistýlky (I., II.) nebo třílůžkové pokoje (I.) nebo dvoupokojová apartmá: ložnice a obývací pokoj s rozkládacím gaučem (I., II.) jsou vybavené sprchou, WC, rádiem, TV, ledničkou. Dalšími typy pokojů jsou 2 samostatně uzamykatelné dvoulůžkové a třílůžkové pokoje se společnou předsíní, sprchou a WC, tzv. buňka (I.**).

Stravování

Polopenze. Snídaně: bufet. Večeře: jednotná – servírovaná.

PODHÁJSKA

Slovenské Mrtvé moře, které uzdravilo již tisíce lidí! „Šťastná“ obec Podhájska leží na jižním Slovensku nedaleko Nových Zámků. Její štěstí spočívá v termální vodě s blahodárným účinkem na celý lidský organismus, která je světovým unikátem. Jde o slanou vodu z třetihorního moře, která je silně mineralizovaná, a tím výjimečná. Její rozbor a výsledky pobytů potvrdily, že má hlubší a trvalejší účinky než voda z Mrtvého moře.

TERMÁLNÍ KOUPALIŠTĚ PODHÁJSKA

Termální areál je obklopen příjemnou zelení. Na ploše 14 ha se nachází 9 bazénů s vodou o teplotě 26 °C – 38 °C: sedací bazén, dětský bazén, 2 rekreační bazény, aquabazén s vodními atrakcemi, bazén s tobogánem, dětský bazén se skluzavkami, plavecký bazén a bazén pro neplavce. V areálu koupaliště dále najdete relaxační a rekondiční centrum (masáže, hydromasáže, sauna, solárium, kadeřnictví, kosmetika, cukrárna a občerstvení), množství stánků a obchůdků se širokou nabídkou občerstvení. Výhodou podhájského koupaliště je i nízké vstupné.
Provoz termálního koupaliště v Podhájské je celoroční, v zimním období je provozována jen vyhrazená část koupaliště. Z důvodu sanitární údržby bývá venkovní termální koupaliště určitou dobu uzavřené.
Termíny odstávky: 09.04. - 30.04.2018 a 22.10. - 06.11.2018.
Vůbec nemusíte mít strach z nemocí z hromadného koupání, neboť voda v léčebném bazénu je tak slaná a mineralizovaná, že bakterie ihned likviduje a nedovoluje jejich množení.

NOVÉ MODERNÍ WELLNESS CENTRUM AQUAMARIN - KLENOT TERMÁLNÍHO KOUPALIŠTĚ V PODHÁJSKÉ

Atraktivní zážitkové centrum Aquamarin nabízí: vnitřní bazénový svět (velký rekreační bazén s vodními atrakcemi jako např. divoká řeka, vířivky, vodopád, vodní bar, dětský bazén), vitální svět s ledovým deštěm a přechodem přes různé teploty vody, turecké lázně Hammam, rozmanité sauny (bio, finská...), solní a bylinkové inhalace, bohatá nabídka relaxačních procedur, oddychová botanická zahrada atd., venkovní bazénový svět s relaxační a silně mineralizovanou termální vodou. V létě 2015 byl otevřen fantastický zážitkový Aquapark s tobogány, různými skluzavkami, dětským vodním koutkem.
Vy všichni, kteří si přejete navštívit Podhájskou za účelem léčení, jeďte na jaře nebo na podzim nebo i v zimě! Termální voda má v této době největší léčivé účinky, protože se neředí (neochlazuje) užitkovou vodou.

Indikace

Slaná termální voda v Podhájské je naprostým světovým unikátem! Léčivě působí na lidi trpící záněty průdušek, nemocemi dýchacích cest nebo astmatem. Ve vodě se vyskytuje lithium, které pomáhá při léčení dny, jodidy stimulují štítnou žlázu, složky vápníku blahodárně působí na doléčení zlomenin. Bolestivé stavy zmírňují přítomné bromidy. Tato termální voda se také doporučuje lidem, které trápí přetrvávající bolesti zad, revma, cévní nemoci, bolesti kloubů nebo nejrůznější alergie. Zastoupené sírany pomáhají léčit nemoci kůže (lupénka a ekzémy).

 

Doprava

Auto (vls. dopr.) Ano
 

Vybavení

Bazén Ano
Sprcha (D) Ano
WC Ano
TV/SAT Ano
Lednička Ano

Ceník

VLASTNÍ DOPRAVA

Termín 1/ 2 3. osoba
2.1.2018 - 1.4.2018 7 590 Kč 5 590 Kč
1.4.2018 - 1.11.2018 8 290 Kč 5 890 Kč
1.11.2018 - 13.12.2018 7 590 Kč 5 590 Kč

Poznámky

Základní cena obsahuje

 • 7x ubytování + polopenze

Slevy a výhody

 • dítě do 3 let bez nároku na služby ZDARMA
 • pokoj buňka – 300,-Kč/os./pobyt z ceny 1/2

Volitelné příplatky

 • doplatek za 2lůžkový pokoj obsazený 1 os. 290,-Kč/den
 • apartmá 160,-Kč/os./den
 • oběd 140,-Kč/os./den
 • vstupné do Římských lázní:
 • hoteloví hosté 5 EUR/os./den, 2,50 EUR/os./hod.
 • ostatní 7,50 EUR/os./den
 • permanentka 12 EUR/os./týden v termínu 01.04.-01.11.2018, 15 EUR v ostatních termínech

Služby placené v místě

 • pobytová taxa 0,50 EUR/os.

Poznámky

 • Osvobozeni od pobytové taxy: děti do 15 let a ZTP
 • V případě odhlášení stravovací jednotky (snídaně nebo oběda nebo večeře) není ubytovatel povinný vrátit částku za nevyčerpanou stravovací jednotku.